Szczecin

Kompleks nowoczesnych i przestronnych apartamentów znajduje się w samym sercu Szczecina, tuż przy słynnym pasażu „Bogusława” oraz wśród licznych zabytków, sklepów i restauracji.

 

OFERUJEMY:

13 nowe apartamenty w kategoriach:

TWIN – 1 sypialnia + living room

FAMILY – 2 sypialnie + living room + kuchnia

DELUXE z tarasem – 2 sypialnie + living room + kuchnia

 

v Śniadania w ofercie

v Bezpłatny, bezprzewodowy internet

v Parking– monitorowany 24/h na dobę

 

Lokalizacja w centrum miasta, doskonała komunikacja, bliskość atrakcji turystycznych, wysoki standard apartamentów i obsługi - to najważniejsze atuty obiektu.

 

City Aparthotel Szczecin to nowoczesne, przestronne i w pełni wyposażone apartamenty o powierzchni od 30 do 76 m2. Każde mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią  oraz przestronne łazienki. Duże tarasy zapewniają widok na panoramę Szczecina oraz miejsce do odpoczynku i relaksu. Naszym Gościom oferujemy śniadania oraz strzeżony parking.

 

Z wyrazami szacunku, Zespół City Apart Hotel

 

 

 

City Apart Hotel

ul. Małkowskiego 30, 70–304 Szczecin

tel.: 91 434 35 48

e-mail: szczecin@cityaparthotel.pl

www.cityaparthotel.pl

                                                                                            

Proponujemy Państwu wynajem komfortowych i atrakcyjnie usytuowanych apartamentów znajdujących się w ścisłym centrum Szczecina. Nasi Goście mogą cieszyć się nie tylko doskonałą lokalizacją apartamentów, ale domową atmosferą, ciekawym wystrojem oraz konkurencyjną ceną w stosunku do usług hotelowych. Apart Hotele w Szczecinie to idealne miejsce na pobyt prywatny jak i służbowy.